• Svatební korzety a sukně

    akce na půjčení kompletu svatebního korzetu a sukně nyní za jednotnou cenu 2.500,- Kč

  • Nové společenské šaty

    Doplnili jsme náš sortiment o nové modely od firmy Mary´s Bridal z USA

  • Exkluzivní sleva na ISIC

    Jste studentky či paní učitelky a vlastníte kartu ISIC či ITIC ? V tom případě máte u nás možnost získat exkluzivní slevu 20% z ceny půjčovného !

© 2011 Moje­šaty.czPartneři: Adam a Eva svatby v Praze Fotografka Walnika Miss maturita

Slevy a akční nabídky

Víme, že koupení šatů není (obzvlášť třeba pro studentky) zrovna levnou záležitostí. A proto jsme tu my, abychom Vám šatičky pouze zapůjčili. K dispozici máte nepřeberné množství různých modelů, ve kterých budete vypadat skvěle. A protože na Vás nechceme šetřit, nabízíme Vám spoustu různých výhod a slev.

Slevové karty Alive (ISIC, ITIC, IYTC)

ISICAno milé studentky, je to tak. U nás dostanete třeba na ISICa slevu celých 20%. To jistě není zanedbatelná částka. Víme sami, že taková příprava na maturitní ples něco stojí a šatičky jsou nezbytnou položkou. U nás si vyberete takové, které Vám budou slušet a navíc budou za skvělou cenu.

AKCE pro velký úspěch prodlužena: svatební korzety a sukně

Protože letos frčí svatební korzety a sukně, připravili jsme právě pro Vás, které chystáte v roce 2013 svatbu, speciální akci a příležitost, jak ušetřit za půjčení svatebních šatů. Veškeré komplety a kombinace korzetů a sukní jsou nyní (při rezervaci šatů do 30.8.2013) za jednotnout cenu 2.500,- Kč. Standartní cena půjčovného v našem salonu je 4.500,- Kč

Jeden ples za druhým

Patříte k těm, co absolvují pravidelně nějakou společenskou akci a už Vás nebaví střídat jen ty dvoje šaty co máte v šatníku? Pak jste tu správně. Dostanete od nás zákaznickou kartu, na kterou zaznamenáme každé Vámi půjčené šaty. Klidně ji půjčte kamarádce, budou z toho výhody pro Vás. Každé 5. šaty Vám totiž půjčíme s 50% slevou. Takže vlastně každé 10. šatičky zdarma. A věřte že u nás si vyberete vždy.

Výprodej šatů

Zaujaly Vás některé šatičky natolik, že už je nemáte chuť svléknout? Proč ne, co bychom pro Vás neudělali. Nabídneme Vám je k odkoupení a rázem budou součástí Vašeho šatníku.

Manuelle's Style
Lnářská 780
104 00 – Praha 10

+420 608 120 854
info­@­moje­saty.cz