• Svatební korzety a sukně

    akce na půjčení kompletu svatebního korzetu a sukně nyní za jednotnou cenu 2.500,- Kč

  • Nové společenské šaty

    Doplnili jsme náš sortiment o nové modely od firmy Mary´s Bridal z USA

  • Exkluzivní sleva na ISIC

    Jste studentky či paní učitelky a vlastníte kartu ISIC či ITIC ? V tom případě máte u nás možnost získat exkluzivní slevu 20% z ceny půjčovného !

© 2011 Moje­šaty.czPartneři: Adam a Eva svatby v Praze Fotografka Walnika Miss maturita

VEZMI SI NÁŠ OBCHOD, KON-HOW, ŠATY A ZAČNI PODNIKAT  V ÚŽASNÉM ODVĚTVÍ

Zaujali jsme tě? Pokud máš chuť pokračovat v tom, co jsme vybudovali, kontaktuj nás na emailu info@mojesaty.cz, nebo telefonicky na 606 91 73 85.

Nyní máš šanci jednoduše převzít půjčovnu společnských a svatebních šatů.

Rodinné důvody a nedostatek času majitelů, kteří mají obchod jako svou srdeční záležitost, je přinutil k úvaze o jejím převodu na někoho, kdo jí bude i nadále s láskou provozovat.

Je vhodná zejména pro ženy, které mají rády sociální kontakt, chtějí podnikat v hezkém a nekonfliktním prostředí a těšit se ze spokojených zákazníků.

Půjčovna společenských šatů s dlouholetou historií je zajímavá příležitost, která se dá obratem zúročit a kdekoli v republice ihned navázat na aktuální provoz.

Zákazníci se do salónu objednávají, a proto se dá dobře plánovat čas. Firmu lze pojmout buď jako obchod na plný úvazek, nebo pouze jako drobné rodiné podnikání bez stresu tak, aby zbyl dostatek času pro rodinu.

Obrovskou výhodou tohoto odvětví je, že velice přesně znáte svou cílovou skupinu a nemusíte tedy utrácet peníze za plošnou reklamu. Dnešní doba nabízí nespočet možností, jak v on-line prostoru prezentovat reklamu velice přesně cílenou výlučně na správnou klientelu (maturantky a nevěsty).

Předáme vám veškeré know-how, šaty, doplňky, praktické znalosti i doporučení co funguje, co ne a jaké zboží je nejoblíbenější. Jednoduše vše, co sami z vlastních zkušeností po letech v oboru víme. Rádi bychom předali firmu tomu, kdo bude chtít pokračovat v tradici.

Těšíme se na váš zájem

Kosařovi

[tubepress]

Manuelle's Style
Lnářská 780
104 00 – Praha 10

+420 608 120 854
info­@­moje­saty.cz