• Svatební korzety a sukně

    akce na půjčení kompletu svatebního korzetu a sukně nyní za jednotnou cenu 2.500,- Kč

  • Nové společenské šaty

    Doplnili jsme náš sortiment o nové modely od firmy Mary´s Bridal z USA

  • Exkluzivní sleva na ISIC

    Jste studentky či paní učitelky a vlastníte kartu ISIC či ITIC ? V tom případě máte u nás možnost získat exkluzivní slevu 20% z ceny půjčovného !

© 2011 Moje­šaty.czPartneři: Adam a Eva svatby v Praze Fotografka Walnika Miss maturita

Plesové a společenské šaty

Míříte na maturitní ples, promoci, do divadla, nebo na jinou důležitou událost a nemáte co na sebe? Pak jste tu správně! U nás si vyberete šaty přesně podle Vašich představ a vkusu. Náš personál Vám velice rád poradí a zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Pokud Vás nebaví v nejznámějších salonech čekat ve frontách, platit zbytečně vysoké půjčovné, vybírat si pod tlakem a ještě navíc ze sortimentu stejných šatů, které budou mít na sobě stovky maturantek po celé Praze. Rádi Vás uvítáme v našem rodinném salonu, kde se naštěstí s ničím podobným určitě nesetkáte.

Společenské šaty, které můžete vidět na fotografiích, jsou pouhým zlomkem naší nabídky.  Navíc se nemusíte bát, že byste nesehnaly šatičky ve Vaší velikosti. U nás v salonu najdete modely od vel. 34 do vel.60 a navíc Vám šaty rádi upravíme. Tak neváhejte a přijeďte se do naší půjčovny společenských šatů podívat na vlastní oči.

Ceny půjčovného plesových šatů, už od 1 200 Kč! Navíc poskytujeme skvělé slevy pro studentky. V ceně šatů je již započítána i spodnička dle vlastního výběru a dokonce i barevně sladěné šperky.

Neustále doplňujeme a obnovujeme náš sortiment, zde se můžete podívat na novinky v naší nabídce. Neváhejte nás sledovat, novinky budou přibývat!

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Manuelle's Style
Lnářská 780
104 00 – Praha 10

+420 608 120 854
info­@­moje­saty.cz